aparthotely

Aparthotel (aj rezidenčný hotel alebo hotel s predĺženým pobytom) je komplex apartmánov, ktorý využíva hotelový rezervačný systém. Je to podobne ako prenájom bytu, ale bez pevných zmlúv a obyvatelia sa môžu “odhlásiť” vždy, keď si to želajú. Objednať si môžete už aj weekendový pobyt, týždenný, prípadne na dobu, aká Vám vyhovuje. Bytový hotelový komplex ponúka kompletne vybavený apartmán.

S nami ušetríte! Naša ponuka je lacnejšia, ako na internete.

Ak ste v našej ponuke nenašli to pravé ubytovanie pre Vás,
určite Vám nájdeme také, ktoré bude „šité na mieru“.

Aparthotel CAPITOL

Pozicia: Grado centrum, v blízkosti starého mesta a pláže

Aparthotel Capitol je nové ubytovanie, exkluzívne a prestížne, pre perfektný a pohodlný pobyt v meste Grado. Nachádza sa v prednej časti lagúny v lokalite niekoľko metrov od hlavnej pláže, termálnych kúpeľov, aquaparku, Parku ruží a hlavnej promenády.

Pozrite detaily

Aparthotel HUNGARIA

Pozicia: Grado centrum, v blízkosti starého mesta a pláže

Aparthotel Hungaria je nový návrh na exkluzívny pobyt v srdci Grado, ktorý má výsadné postavenie – len pár metrov od hlavnej pláže, starého prístavu a historického centra. Ponúka hosťom apartmány – moderné komforty s manažmentom, ktorý kladie dôraz na zákazníka, jeho špeciálnu dovolenku a relaxáciu.

Pozrite detaily

Residence ORMEGGIO

Pozicia: Grado centrum, v blízkosti starého mesta a pláže

Exkluzívna Rezidence Ormeggio sa nachádza 3 minúty chôdze od historického centra mesta Grado – jeho promenády, s obchodmi, reštauráciami a barmi, 4 minúty od pláže, 5 minút od parku Termale Acquatico (Aquapark). V parkoch tu pre deti nájdete rôzne atrakcie.

Pozrite detaily