aparthotely

Aparthotel (aj rezidenčný hotel alebo hotel s predĺženým pobytom) je komplex apartmánov, ktorý využíva hotelový rezervačný systém. Je to podobne ako prenájom bytu, ale bez pevných zmlúv a obyvatelia sa môžu “odhlásiť” vždy, keď si to želajú. Objednať si môžete už aj weekendový pobyt, týždenný, prípadne na dobu, aká Vám vyhovuje. Bytový hotelový komplex ponúka kompletne vybavený apartmán.

Aparthotel CAPITOL

Pozicia: Grado centrum, v blízkosti starého mesta a pláže

Aparthotel Capitol je nové ubytovanie, exkluzívne a prestížne, pre perfektný a pohodlný pobyt v meste Grado. Nachádza sa v prednej časti lagúny v lokalite niekoľko metrov od hlavnej pláže, termálnych kúpeľov, aquaparku, Parku ruží a hlavnej promenády.

Pozrite detaily

Aparthotel HUNGARIA

Pozicia: Grado centrum, v blízkosti starého mesta a pláže

Aparthotel Hungaria je nový návrh na exkluzívny pobyt v srdci Grado, ktorý má výsadné postavenie – len pár metrov od hlavnej pláže, starého prístavu a historického centra. Ponúka hosťom apartmány – moderné komforty s manažmentom, ktorý kladie dôraz na zákazníka, jeho špeciálnu dovolenku a relaxáciu.

Pozrite detaily

Residence ORMEGGIO

Pozicia: Grado centrum, v blízkosti starého mesta a pláže

Exkluzívna Rezidence Ormeggio sa nachádza 3 minúty chôdze od historického centra mesta Grado – jeho promenády, s obchodmi, reštauráciami a barmi, 4 minúty od pláže, 5 minút od parku Termale Acquatico (Aquapark). V parkoch tu pre deti nájdete rôzne atrakcie.

Pozrite detaily

Pomôžte nám propagovať túto stránku
  •  
  •  
  •  
  •  
  •