hotely

S nami ušetríte! Naša ponuka je lacnejšia, ako na internete.

Ak ste v našej ponuke nenašli to pravé ubytovanie pre Vás,
určite Vám nájdeme také, ktoré bude „šité na mieru“.

Bed and Breakfast – Rooms ****

Pozícia: v centre mesta v blízkosti starého prístavu, päť minút od starého mesta a pár krokov od pláže.

Výsledná romantická atmosféra  a “shabby chic“ elegancia bola vybraná na vytvorenie štýlu, ktorého modré odtiene pripomínajú more a teplé farby piesku akoby boli pobozkané slnkom.

Pozrite detaily

Hotel Abbazia ****

Pozícia: v centre mesta, na pešej zóne, pár krokov od pláže a päť minút od historického centra alebo malebného prístavu Grado.

Uvoľnená atmosféra, diskrétne a pozorné služby, milujúca pohostinnosť rodinnej tradície sú prvkami, ktoré sú krédom manažmentu hotela a zabezpečujú kvalitný pobyt. V ponuke je taktiež krytý bazén s morskou vodou…

Pozrite detaily

Hotel Diana ****

Pozícia: Hotel sa nachádza na pešej zóne, v blízkosti historického centra mesta, prístavu a je vzdialený 2 minúty chôdze od pláže.

V rodinnom hoteli Diana Vás srdečne privíta rodina Tomaselli-Marchioro. Po štyri generácie majitelia, s podporou dostupného a kvalifikovaného personálu, dávajú svoje skúsenosti k Vašim službám, aby ste strávili dovolenku v príjemnej a relaxačnej atmosfére.

Pozrite detaily

Hotel Villa Rosa ***

Pozícia: na pešej zóne, v blízkosti historického centra mesta a prístavu, 2 minúty chôdze od pláže.

Je to tiež ponuka s najlepším skóre kvality – pomeru ceny v Grade! V porovnaní s ostatnými hotelmi v tomto meste, hostia získajú viac tým, že minú za ubytovanie menej.

Patrí do portfólia majiteľov hotela „Hotel Diana“.

Pozrite detaily

Les 7 Suites Erica ****

Pozícia: ideálna poloha, priamo na pešej zóne, len päť minút chôdze od historického centra a pláže. Krásny park Vás tiež hneď očarí.

Malý secesný klenot 20. storočia. Pôvabný hotel, ktorý ponúka ubytovanie vhodné pre všetky potreby. Ideálny pre špeciálny pobyt ako pár alebo rodina. Všetky  izby sú jemne zariadené s ohľadom na estetiku a historický pôvod budovy.

Pozrite detaily

Hotel Villa Erica ****

Pozícia: v centre mesta, na pešej zóne, pár krokov od pláže a päť minút od historického centra alebo malebného prístavu Grado.

… bohaté na históriu a tradíciu …

Villa bola postavená koncom devätnásteho storočia, neskôr začala byť využívaná aj ako hotel.

Pozrite detaily

Hotel Villa Bernt ****

Pozícia: ideálna poloha, hneď pri pešej zóne, len päť minút chôdze od historického centra a pláže.

Skvelá vila v štýle konca devätnásteho storočia. Od roku 1927 je referenčným bodom pre elitnú turistiku na zlatom ostrove Grado. Opätovne otvorený v roku 2015, úplne zrekonštruovaný so 17 izbami navrhnutými tak, aby spĺňali všetky potreby.

Pozrite detaily

Hotel alla Città di Trieste ***

Pozícia: Grado – užšie centrum, v blízkosti prístavu, mestskej promenády a pláže.

Novo zrekonštruovaný Hotel Alla Città di Trieste sa nachádza pred malebným rybárskym prístavom, v srdci milénia historického centra mesta Grado. Krásny ostrov Slnka, známy svojou históriou, staroveké pamiatky, kúzlo lagúny, pláž na juhu a kúpeľné procedúry morskej vody, budú miestom pre vašu dovolenku.

Pozrite detaily

Hotel Hannover ****

Pozícia: Hotel Hannover sa nachádza v historickom centre mesta Grado, s výhľadom na malebný rybársky prístav. Hotel Hannover Vám ponúka relaxáciu, zábavu a kultúru.

Hotel Hannover je štvorhviezdičkový hotel v meste Grado, vybavený všetkými komfortmi a priateľským personálom, ktorý je vždy k dispozícii a rád Vám umožní objaviť všetky tajomstvá ostrova Slnka, jedno z najzaujímavejších jadranských miest.

Pozrite detaily

Hotel Villa Augusta ***

Pozícia: Grado – centrum, v blízkosti  Parco delle Rose (Park ruží), mestskej promenády a pláže.

Hotel Villa Augusta je útulný hotel rodinného typu. Osobný prístup priamo majiteľov hotela dotvára príjemnú atmosféru a je zárukou pohodlného pobytu v meste Grado. Ak hľadáte niečo podobné, tak ste práve našli svoj hotel.

Pozrite detaily

Albergo Al Sole

Pozícia: Grado Città giardino, v blízkosti  Parco delle Rose (Park ruží), mestskej promenády a pláže.

Hotel Al Sole sa nachádza v tichej zóne v prvej línií pri mori, v oblasti Parco delle Rose.
100m vľavo od hotela je vstup na pláž, kde si na svoje prídu aj deti, pretože je tam detské ihrisko a jemný piesok na pláži ponúka nekonečné možnosti stavania hradov a koláčikov.

Pozrite detaily