hotely

Hotel Diana ****

Pozícia: Hotel sa nachádza na pešej zóne, v blízkosti historického centra mesta, prístavu a je vzdialený 2 minúty chôdze od pláže.

V rodinnom hoteli Diana Vás srdečne privíta rodina Tomaselli-Marchioro. Po štyri generácie majitelia, s podporou dostupného a kvalifikovaného personálu, dávajú svoje skúsenosti k Vašim službám, aby ste strávili dovolenku v príjemnej a relaxačnej atmosfére.

Pozrite detaily

Hotel Villa Rosa ***

Pozícia: na pešej zóne, v blízkosti historického centra mesta a prístavu, 2 minúty chôdze od pláže.

Je to tiež ponuka s najlepším skóre kvality – pomeru ceny v Grade! V porovnaní s ostatnými hotelmi v tomto meste, hostia získajú viac tým, že minú za ubytovanie menej.

Patrí do portfólia majiteľov hotela „Hotel Diana“.

Pozrite detaily

Hotel Villa Augusta ***

Pozícia: Grado – centrum, v blízkosti  Parco delle Rose (Park ruží), mestskej promenády a pláže.

Hotel Villa Augusta je útulný hotel rodinného typu. Osobný prístup priamo majiteľov hotela dotvára príjemnú atmosféru a je zárukou pohodlného pobytu v meste Grado. Ak hľadáte niečo podobné, tak ste práve našli svoj hotel.

Pozrite detaily

Hotel alla Città di Trieste ***

Pozícia: Grado – užšie centrum, v blízkosti prístavu, mestskej promenády a pláže.

Novo zrekonštruovaný Hotel Alla Città di Trieste sa nachádza pred malebným rybárskym prístavom, v srdci milénia historického centra mesta Grado. Krásny ostrov Slnka, známy svojou históriou, staroveké pamiatky, kúzlo lagúny, pláž na juhu a kúpeľné procedúry morskej vody, budú miestom pre vašu dovolenku.

Pozrite detaily

Hotel Hannover ****

Pozícia: Hotel Hannover sa nachádza v historickom centre mesta Grado, s výhľadom na malebný rybársky prístav. Hotel Hannover Vám ponúka relaxáciu, zábavu a kultúru.

Hotel Hannover je štvorhviezdičkový hotel v meste Grado, vybavený všetkými komfortmi a priateľským personálom, ktorý je vždy k dispozícii a rád Vám umožní objaviť všetky tajomstvá ostrova Slnka, jedno z najzaujímavejších jadranských miest.

Pozrite detaily

Hotel Abbazia ****

Pozícia: v centre mesta, na pešej zóne, pár krokov od pláže a päť minút od historického centra alebo malebného prístavu Grado.

Uvoľnená atmosféra, diskrétne a pozorné služby, milujúca pohostinnosť rodinnej tradície sú prvkami, ktoré sú krédom manažmentu hotela a zabezpečujú kvalitný pobyt. V ponuke je taktiež krytý bazén s morskou vodou…

Pozrite detaily

Pomôžte nám propagovať túto stránku
  •  
  •  
  •  
  •  
  •